page_banner

iimveliso

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    I-6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC transceiver ebonakalayo

    Ii-transceivers ziyilo lothungelwano olukhawulezayo lokugcina indawo, ikhompyuter yeqela elidityanisiweyo, uqhagamshelo lwe-OBSAI, ujongano lwe-CPRI, imibhobho yedatha yesantya esiphezulu kunye nonxibelelwano lweRack Rack. Imodyuli ye-transceiver iyangqinelana neSivumelwano se-SFP + seMithombo-soMthombo emininzi (MSA) kwaye iyahambelana nemfuno yeRoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    I-6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC transceiver ebonakalayo

    Ii-transceivers ziyilo lothungelwano olukhawulezayo lokugcina indawo, ikhompyuter yeqela elidityanisiweyo, uqhagamshelo lwe-OBSAI, ujongano lwe-CPRI, imibhobho yedatha yesantya esiphezulu kunye nonxibelelwano lweRack Rack. Imodyuli ye-transceiver iyangqinelana neSivumelwano se-SFP + seMithombo-soMthombo emininzi (MSA) kwaye iyahambelana nemfuno yeRoHS.