page_banner

iimveliso

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo

inkcazo emfutshane:

I-40Gb / s 40km QSFP + iTransceiver yimodyuli ye-transceiver eyilelwe usetyenziso lwe-40km yokunxibelelana ngokubonakalayo. Uyilo luyahambelana ne-40GBASE-ER4 ye-IEEE P802.3ba esemgangathweni kunye ne-QSFP ye-Multi-Source Agreement (MSA).


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

Imodyuli iguqula amajelo ama-4 okufaka (ch) ye-10Gb / s idatha yombane kwi-4 CWDM imiqondiso yokukhanya, kunye nokuphindaphinda kwabo kwisitishi esinye sokuhambisa i-40Gb / s. Kwelinye icala, kwicala lokufumana, imodyuli ngokokungafaniyo yenza i-40Gb / s kwigalelo le-4 CWDM yamajelo, kwaye ibaguqulele kwidatha yombane yokuvelisa umbane.

Amaza ombindi ophakathi weendlela ze-4 CWDM zi-1271nm, 1291nm, 1311nm kunye ne-1331nm njengamalungu e-CWDM wavelength grid echazwe kwi-ITU-T G694.2. Inesidibanisi esiphindiweyo se-LC sojongano olubonakalayo kunye nekhonkco engama-38 yokunxibelelana kombane. Ukunciphisa ukusasazeka okubonakalayo kwinkqubo yokutsala ixesha elide, ifayibha yohlobo olunye (SMF) kufuneka isetyenziswe kule modyuli.

Imveliso

Ixhasa amaxabiso ama-41.2Gbps ahlanganisiweyo 

Isixhobo esingasasebenziyo se-4x10.3Gbps CWDM

Ufumano oluphezulu lwe-PIN-TIA yomfumani

Ukuya kuthi ga kwi-40km kwi-SMF

Izinto ezifumanekayo eziphindwe kabini ze-LC

Into eshushu enokutsha yeQSFP + yefom                  

Ukuchithwa kwamandla <3.5W

Zonke izindlu zentsimbi zokwenza umsebenzi we-EMI ophezulu

Ukuthobela iRoHS6 (kukhokelela simahla)

Ityala lobushushu elisebenzayo:

Zorhwebo: 0ºC ukuya + 70 ° C

Ukusetyenziswa

40GBASE-ER4

I-infiniBand QDR kunye ne-DDR zonxibelelwano

40G zonxibelelwano

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFom Factor

QSFP +

Amaza

I-CWDM

Ireyithi yedatha enkulu

41.2

Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu

40km @ SMF

Isinxibelelanisi

Luplex LC

Imidiya

I-SMF

Uhlobo lokuhambisa

I-CWDM

Uhlobo lweReceiver

APD

Uxilongo

I-DDM iyaxhaswa

Uluhlu lwamaqondo obushushu

0 ukuya kuma-70 ° C (32 ukuya ku-158 ° F)

TX Amandla

-2.7 ~ 5dBm

Ubuzaza bokwamkela

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Ukutya umbane

3.5W

Ukuphela komlinganiso

3.5dB

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC i-transceiver ebonakalayoImveliso