page_banner

iimveliso

I-25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC i-transceiver ebonakalayo

inkcazo emfutshane:

I-SFP28 transceiver yimodyuli ye-transceiver ebonakalayo ehambelana kakuhle eguqula i-25Gbit / s serial PECL okanye idatha yombane ye-CML kwi-serial optical data ehambelana nomgangatho we-25GBASE-SR. Yenzelwe uthungelwano lokugcina indawo olukhawulezayo, isihlanganisi sekhompyuter ngokudibanisa, imibhobho yedatha yesantya esiphezulu kunye nonxibelelwano lweRack Rack. Ziyathobelana nokuthobela i-SFF-8431, SFF-8432 kunye ne-IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

I-25G SFP28 i-transceiver ebonakalayo yenzelwe ukuba isetyenziswe kwi-25Gb / s yenqanaba ledatha ngaphezulu kwe-mulitmode fiber. Ingafikelela kwi-70m yokuhambisa umgama usebenzisa i-OM3 ifayibha okanye i-100m yokuhambisa umgama usebenzisa i-OM4 fiber. I-transceiver ebonakalayo yiRoHS ehambelanayo.

Imveliso

Ukuya kuthi ga kwi-28.05Gb / s inqanaba ledatha
Ifom yefomathi ye-SFP28 eshushu
Duplex LC isinxibelelanisi
Uluhlu lwe-850nm VCSEL kunye nomtshini wesithombe sePIN
Imisebenzi eyakhelwe-ngaphakathi yedijithali yokuqonda isifo
100m kwi-OM4 MMF
70m kwi-OM3 MMF
Ubuninzi + be-3.3V yokuhambisa umbane
Ukusetyenziswa kwamandla asezantsi <1W

Ukusetyenziswa

Inethiwekhi yokugcina isantya esiphezulu
Iqela lekhompyutha linqamleze umnqamlezo
Imibhobho yedatha ekhawulezayo yesiko
Inter leposi uqhagamshelo

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFom Factor

SFP28

Amaza

850nm

Ireyithi yedatha enkulu

28.05 Gbps

Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Isinxibelelanisi

Luplex LC

Imidiya

MMF

Uhlobo lokuhambisa

I-VCSEL 850nm

Uhlobo lweReceiver

IPIN

Uxilongo

I-DDM iyaxhaswa

Uluhlu lwamaqondo obushushu

0 ukuya kuma-70 ° C (32 ukuya ku-158 ° F)

TX Amandla

-8.4 ~ 2.4dBm

Ubuzaza bokwamkela

<-10dBm

<-10dBm

Ukutya umbane

1W

Ukuphela komlinganiso

2dB

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • I-25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC i-transceiver ebonakalayo

  • 100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver ebonakalayoImveliso