page_banner

iimveliso

155Mb / s SFP CWDM 80km DDM Duplex LC transceiver ebonakalayo

inkcazo emfutshane:

Ii-transceivers ziyilo lwe-SONET, i-SDH, nolunye usetyenziso lwee-Optical Links. Imodyuli ye-transceiver iyangqinelana ne-IEEE802.3Z kunye ne-SFF-8472. Iyahambelana nemfuno yeRoHS.


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

Iimveliso ze-CWDM Transceiver zibonelela ngezixhobo zonxibelelwano ezibonwayo ngesixhobo esinexesha kunye neendleko ezifanelekileyo ukuxhasa imfuno engapheliyo yezixhobo eziphezulu zebhendi eyakhiweyo kufikelelo lweshishini kunye nenethiwekhi yendawo yedolophu. Kukho ama-wavevelths angama-18 afumaneka kwi-1270nm ukuya kwi-1610nm. Isithuba sejelo se-20nm sivumela ukusebenza kwe-laser engapholiyo, inkqubo ephezulu yokuvelisa isivuno, kunye nexabiso eliphantsi lobuchwepheshe be-Mux / Demux, oko ke kubonelela ngesisombululo esineendleko ezifanelekileyo kwizicelo ezahlukeneyo zedatha kunye neefowuni.

Imveliso

Ukuya kuthi ga kwi-155Mb / s yoQhagamshelo lweDatha

Kushushu

Duplex LC isinxibelelanisi

Ukuya kuthi ga kwi-80km kwi-SMF

18-Wavelength CWDM 1270n ~ 1610nm Iyafumaneka

Umatshini we-CWDM DFB laser transmitter

+ I-3.3V yokuBonelela ngombane

Ukujonga ujongano lwendlela ejongene ne-SFF-8472

Uluhlu olusebenzayo lobushushu: 0 ℃ ukuya ku-70 ℃ / -40 ℃ ukuya kuma-85 ℃

Ukuthobela iRoHS kunye nokuKhokelela mahala

Ukusetyenziswa

ISONET OC-3 / SDH STM-1

Ukukhawuleza kwe-Ethernet

Olunye uqhagamshelo olubonakalayo

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha Idatha Ipharamitha Idatha
IFom Factor I-SFP Amaza I-CWDM
Ireyithi yedatha enkulu 155M Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu Iikhilomitha ezingama-80
Isinxibelelanisi Luplex LC Ukuphela komlinganiso 9dB
Uhlobo lokuhambisa DFB Uhlobo lweReceiver IPINTIA
Uxilongo I-DDM iyaxhaswa Uluhlu lwamaqondo obushushu 0 ukuya kuma-70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

I-TX Powe -5 ~ 0dBm Ubuzaza bokwamkela <-35dBm

<-35dBm

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 80km DDM Simplex LC i-transceiver ebonakalayo