page_banner

iimveliso

10G XFP engayi / CWDM / DWDM / BIDI Optical Transceivers

inkcazo emfutshane:

Uthotho lwe-10G XFP yemodyuli ebonakalayo ibandakanya iDuplex / CWDM / DWDM / BIDI, exhasa iindlela ezahlukeneyo zokuhambisa ukusuka kwi-300M ukuya kwi-80KM. Bayayithobela i-10-Gigabit Ethernet, i-SONET OC-192 / SDH STM-64 kunye ne-10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L. Eyona ndawo iphambili yesicelo yinethiwekhi ye-CWDM / inethiwekhi ye-DWDM / i-SDH / i-SONET / i-FC yokuhambisa kunye nezinye iindawo.


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

I-100G QSFP28 idibanisa imizila yedatha emine kwicala ngalinye kunye ne-100Gb / s bandwidth. Umzila ngamnye unokusebenza kwi-25.78125Gb / s Ukufikelela kwi-10km ye-G.652 SMF. Ezi modyuli zenzelwe ukusebenza ngaphezulu kweenkqubo zefayibha ze-SMF zisebenzisa ubude begama elingu-1310nm. Isinxibelelanisi sombane sisebenzisa isinxibelelanisi sohlobo lokudibanisa. Isinxibelelanisi esibonakalayo sisebenzisa isinxibelelanisi se-12 fiber MTP (MPO).

Imveliso

Ukuya kuthi ga kwi-25.78125Gbps ireyithi yedatha kwisitishi ngasinye
Ukufikelela kwi-10km ye-G.652 SMF
4 amajelo 1310nm DFB kunye nePIN photo detector uluhlu
Ifom ye-QSFP28 yefomathi eshushu
Isinxibelelanisi seMPO esinye
Iisekethe zangaphakathi zeCDR kuzo zombini iindlela zokufumana kunye neTransmitter channels
Imisebenzi eyakhelwe-ngaphakathi yedijithali yokuqonda isifo
Ukusetyenziswa kwamandla asezantsi <3.5 W
Iqondo lobushushu elisebenzayo: 0 ~ + 70 ° C

Ukusetyenziswa

Izicelo ze-100G PSM4 nge-FEC
Indawo yedatha kunye nenethiwekhi yamashishini
Olunye uqhagamshelo lwamehlo

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFom Factor

QSFP28

Amaza

1310nm

Ireyithi yedatha enkulu

103.1 Gbps

Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu

10km

Isinxibelelanisi

MPO

Imidiya

I-SMF

Uhlobo lokuhambisa

DFB

Uhlobo lweReceiver

IPIN

Uxilongo

I-DDM iyaxhaswa

Uluhlu lwamaqondo obushushu

0 ukuya kuma-70 ° C (32 ukuya ku-158 ° F)

TX Amandla endlela nganye

-5 ~ 0dBm

Ubuzaza bokwamkela

<-11.4dBm

<-11.4dBm

Ukutya umbane

3.5W

Ukuphela komlinganiso

3.5dB

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • I-10G XENPAK I-Duplex / CWDM / DWDM