page_banner

iimveliso

I-100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB transceiver ebonakalayo

inkcazo emfutshane:

I-100Gb / s i-QSFP28 PSM4 ijelo-ezine, ezinokuxhotyiswa, ezihambelanayo kunye ne-transceiver ebonakalayo eyenzelwe i-100GBASE-PSM4 kunye ne-100G Ethernet, i-InfiniBand DDR, usetyenziso lwe-EDR. Ziyathobelana ne-SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 kunye neTelcordia GR-468-CORE. Ii-transceivers ezibonakalayo ziyahambelana nemfuno yeRoHS.


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

I-100G QSFP28 idibanisa imizila yedatha emine kwicala ngalinye kunye ne-100Gb / s bandwidth. Umzila ngamnye unokusebenza kwi-25.78125Gb / s Ukufikelela kwi-500m ye-G.652 SMF. Ezi modyuli zenzelwe ukusebenza ngaphezulu kweenkqubo ze-SMF zisebenzisa ubude begama elingu-1310nm. Isinxibelelanisi sombane sisebenzisa isinxibelelanisi sohlobo lokudibanisa. Isinxibelelanisi esibonakalayo sisebenzisa isinxibelelanisi se-12 fiber MTP (MPO).

Imveliso

Ukuya kuthi ga kwi-25.78125Gbps ireyithi yedatha kwisitishi ngasinye
Ukufikelela kwi-500m ye-G.652 SMF
4 amajelo 1310nm DFB kunye nePIN photo detector uluhlu
Ifom ye-QSFP28 yefomathi eshushu
Isinxibelelanisi seMPO esinye
Iisekethe zangaphakathi zeCDR kuzo zombini iindlela zokufumana kunye neTransmitter channels
Imisebenzi eyakhelwe-ngaphakathi yedijithali yokuqonda isifo
Ukusetyenziswa kwamandla asezantsi <3.5 W
Iqondo lobushushu elisebenzayo: 0 ~ + 70 ° C

Ukusetyenziswa

Izicelo ze-100G PSM4 nge-FEC
Indawo yedatha kunye nenethiwekhi yamashishini
Olunye uqhagamshelo lwamehlo

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFom Factor

QSFP28

Amaza

1310nm

Ireyithi yedatha enkulu

103.1 Gbps

Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu

500m

Isinxibelelanisi

MPO

Imidiya

I-SMF

Uhlobo lokuhambisa

DFB

Uhlobo lweReceiver

IPIN

Uxilongo

I-DDM iyaxhaswa

Uluhlu lwamaqondo obushushu

0 ukuya kuma-70 ° C (32 ukuya ku-158 ° F)

TX Amandla endlela nganye

-6 ~ 0dBm

Ubuzaza bokwamkela

<-11.35dBm

<-11.35dBm

Ukutya umbane

3.5W

Ukuphela komlinganiso

3.5dB

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • I-100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB transceiver ebonakalayo