page_banner

iimveliso

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver ebonakalayo

inkcazo emfutshane:

I-100Gb / s QSFP28 CWDM4 sisijelo esine, esinokuxhotyiswa, esidlulayo kunye ne-transceiver ebonakalayo eyenzelwe i-100G CWDM yesicelo kunye ne-FEC, iDatacenter kunye nenethiwekhi yeshishini kunye nolunye uqhagamshelo lwamehlo. Ziyathobelana ne-SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 kunye neTelcordia GR-468-CORE. Ii-transceivers ezibonakalayo ziyahambelana nemfuno yeRoHS.


Iinkcukacha Product

Ingcaciso yeMveliso

I-100G QSFP28 idibanisa imizila yedatha emine kwicala ngalinye kunye ne-100Gb / s bandwidth. Umzila ngamnye unokusebenza kwi-25.78125Gb / s ukuya kuthi ga kwi-2km ye-G652 yeNdlela enye yeFayibha (SMF). Amaza ombindi weendlela ze-4CWDM zi-1271nm, 1291nm, 1211nm kunye ne-1331nm.

Imveliso

Ukuya kuthi ga kwi-25.78125Gbps ireyithi yedatha kwisitishi ngasinye
Ukufikelela kwi-2km ye-G.652 SMF
Umthumeli ongapholwanga osekwe kwi-DFB esekwe kwi-DFB
Iitshaneli ezi-4 zePIN
Ifom ye-QSFP28 yefomathi eshushu
Duplex LC ukwamkelwa
Iisekethe zangaphakathi zeCDR kuzo zombini iindlela zokufumana kunye neTransmitter channels
Inkxaso yokudlula kweCDR
Imisebenzi eyakhelwe-ngaphakathi yedijithali yokuqonda isifo
Ukusetyenziswa kwamandla asezantsi <3.5 W
Iqondo lobushushu elisebenzayo: 0 ~ + 70 ° C

Ukusetyenziswa

Izicelo ze-100G CWDM4 nge-FEC
Indawo yedatha kunye nenethiwekhi yamashishini
Olunye uqhagamshelo lwamehlo

Ukucaciswa kweMveliso

Ipharamitha

Idatha

Ipharamitha

Idatha

IFom Factor

QSFP28

Amaza

1310nm

Ireyithi yedatha enkulu

103.1 Gbps

Ukudluliselwa kuMgama oPhezulu

2km

Isinxibelelanisi

LC engayi

Imidiya

I-SMF

Uhlobo lokuhambisa

I-DFB esekwe kwi-LAN-WDM

Uhlobo lweReceiver

IPIN

Uxilongo

I-DDM iyaxhaswa

Uluhlu lwamaqondo obushushu

0 ukuya kuma-70 ° C (32 ukuya ku-158 ° F)

TX Amandla endlela nganye

-6.5 ~ 2.5dBm

Ubuzaza bokwamkela

<-10dBm

<-10dBm

Ukutya umbane

3.5W

Ukuphela komlinganiso

3.5dB

1

Uvavanyo loMgangatho

2

Uvavanyo lwe-TX / RX yoVavanyo loMgangatho

3

Ukuvavanya inqanaba

4

Uvavanyo lweSpectrum ebonakalayo

5

Uvavanyo lweSenstivity

6

Ukuvavanywa kokuthembeka kunye nozinzo

Ukuvavanywa komqukumbelo

xinfu

Isatifikethi soMgangatho

safd (2)

Isatifikethi se-CE

safd (3)

Ingxelo ye-EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • I-25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC i-transceiver ebonakalayo